Prijzen

Begin gratis. Upgrade wanneer je meer nodig hebt.

Gratis

Ontdek wat Divium voor je kan doen.

€0/ maand

Geen creditcard nodig

5 credits per dag (max. 30 per maand)

Gratis beginnen
  • 5 gratis credits per dag, tot 30 per maand
  • Credits los bijkopen vanaf €15
  • Privé projecten
  • Onbeperkt samenwerken
  • 5 divium.nl/site-adressen
  • Hosting inbegrepen
  • Community support
Meest gekozen

Pro

Voor ondernemers en teams die snel willen bouwen.

€25/ maand

Maandelijks opzegbaar

Kies Pro
  • Alles van Gratis
  • 100 Pro-credits per maand
  • Ongebruikte credits schuiven 1 maand door
  • Credits bijkopen wanneer je wilt
  • Onbeperkt divium.nl/site-adressen
  • Eigen domeinnaam koppelen
  • Rollen en rechten voor gebruikers
  • Creditlimiet per teamlid
  • Divium-badge verwijderen
  • Support per e-mail

Business

Extra controle en functies voor groeiende bedrijven.

€50/ maand

Maandelijks opzegbaar

Kies Business
  • Alles van Pro
  • 100 Business-credits per maand
  • Team-werkruimte
  • Toegang op basis van rollen
  • Intern publiceren (alleen voor je team)
  • Persoonlijke projecten
  • Single sign-on (SSO)
  • Beveiligingscentrum
  • Ontwerpsjablonen
  • Voorrang bij support

Enterprise

Voor grote organisaties die flexibiliteit, schaal en controle nodig hebben.

Op maat

Prijs op basis van gebruik

Onbeperkt gebruikers

Plan een gesprek
  • Alles van Business
  • Auditlogs
  • Bepalen wie mag publiceren en uitnodigen
  • Geplande diepe beveiligingsscans
  • Gegevensopslag in de EU
  • Vaste accountmanager en onboarding
  • Afspraken over beschikbaarheid (SLA)

Credits bijkopen

Ook met een gratis account koop je credits bij. Met Pro of Business betaal je het voordeeltarief.

50 credits€15
Met Pro of Business€9
100 credits17% korting€25
Met Pro of Business€15
150 credits22% korting€35
Met Pro of Business€21
200 credits25% korting€45
Met Pro of Business€27
250 credits27% korting€55
Met Pro of Business€33
300 credits28% korting€65
Met Pro of Business€39
400 credits34% korting€79
Met Pro of Business€47
500 credits37% korting€95
Met Pro of Business€57
1.000 credits44% korting€169
Met Pro of Business€101
2.000 credits50% korting€299
Met Pro of Business€179
3.000 credits56% korting€399
Met Pro of Business€239

Veelgestelde vragen

Wat is een credit?

Credits zijn de eenheid waarmee Divium gebruik meet. Je gebruikt ze om websites te bouwen en aan te passen. Hoeveel een opdracht kost, hangt af van hoe groot en ingewikkeld hij is.

Hoe werken de gratis credits?

Met het gratis pakket krijg je elke dag 5 credits, tot maximaal 30 per maand.

Kan ik credits bijkopen zonder abonnement?

Ja. Ook met een gratis account koop je losse credits: 50 voor €15, 150 voor €35 of 500 voor €95. Hoe groter de bundel, hoe hoger de korting (tot 56%). Met Pro of Business betaal je daar nog eens 40% minder.

Verlopen mijn credits?

Ongebruikte maandcredits van Pro en Business schuiven één maand door. Bijgekochte credits verlopen niet.

Kan ik opzeggen?

Ja. Maandabonnementen zijn maandelijks opzegbaar. Bij een jaarabonnement betaal je 10 maanden en krijg je er 12.

Probeer het eerst gratis

Beschrijf je idee en bekijk direct het resultaat. Pas betalen als je verder wilt.

Bouw je website